Юридичний супровід вантажів і перевезень, правовий супровід | VIAS

Юридичний супровід

Юридичний супровід вантажів

Одна із ключових послуг від компанії VIAS – юридичний супровід вантажів, з яким ви отримаєте дозвіл на транспортування небезпечних вантажів, продуктів харчування, промислового обладнання та інших товарів всією територією країни без будь-яких обмежень.

Правовий супровід: етапи, ціни, переваги

В компанії VIAS підготовкою всіх необхідних паперів на транспортування вантажів будь-якого формату займається команда юристів. Завдяки їм ви отримаєте:

  1. інформаційну підтримку на всіх етапах співпраці;
  2. підготовку повного пакету документів;
  3. допомогу у проходженні митниці;
  4. представництво у суді;
  5. допомогу у складанні претензії (якщо такі виникають);
  6. підтримку у підготовці будь-якої документації для водіїв та працівників, які займаються перевезеннями вантажів.

З нашою компанією юридичний супровід вантажів пройде швидко, якісно, ефективно, оскільки ми розробили для кожного клієнта максимально вигідні умови. Мова йде про:

  1. лояльні ціни: вартість даної послуги залежить від обсягу пакету документів та формату вантажу, який ви відправляєте Україною. Якщо вам потрібно перевезти небезпечний вантаж країною або за її межі, то кількість довідок та паперів буде варіюватися (вам потрібно показати 5-7 довідок від різних інстанцій), а ось для транспортування промислового обладнання вам кількість довідок буде набагато менше. Які документи вам потрібно показати у цьому випадку, дізнайтеся у наших менеджерів;
  2. грамотну логістику: перед тим, як продумати та запропонувати оптимальні рекомендації по юридичному супровіду нам потрібно чітко знати: маршрут пересування, начальну та кінцеву точки руху, габарити вантажу, тип транспортного засобу, на якому буде відбуватися перевезення вантажів. Тільки прорахувавши всі ці тонкощі ми зможемо запропонувати найбільш розумне рішення, яке принесе вам прибуток та суттєво скоротить час на перевезення вантажу;
  3. інформаційну підтримку: щоб дізнатися, як проходить юридичний супровід вантажу, від яких факторів залежить його ціна, яким компаніям слід потурбуватися про нюанси в першу чергу, ви зможете, зателефонувавши нашим менеджерам чи скористувавшись опцією «Зворотній дзвінок».

Як розпочати співпрацю з компанією «ВІАС»?

Якщо ви хочете отримати юридичний супровід вантажу, який оформлений за всіма правилами, скористайтеся послугами нашої компанії. Для цього вам потрібно зателефонувати нам чи навідатися у наш офіс, розташований в Харкові, щоб дізнатися відповідь на всі питання, які вас цікавлять.

Оформіть замовлення в компанії «ВІАС» та отримайте якісний юридичний супровід будь-якого вантажу!

Консультація з будь-якого питання :
+38 (057) 715-27-99
+38 (057) 715-28-99
Також ви можете заповнити форму для розрахунку вартості доставки :
Розрахунок вартості доставки