Митний брокер Харків — брокерські послуги в Харкові: послуги митного брокера | VIAS

Митний брокер

Митне оформлення вантажів

Якщо ви плануєте суттєво розширити географію перевезень, але не знаєте, з чого почати, звертайтеся до компанії VIAS. Ми надаємо митно-брокерські послуги з 2004 року. За цей час ми досконало вивчили цю сферу та розробили максимально вигідні умови співробітництва як для частих осіб, так й для великих компаній.

Митний брокер: огляд послуги

Специфіка. За кордоном ця послуга має тривалу історію, оскільки транспортування товарів за межі країни – звичайна справа. В Україні «Митний брокер» запроваджений не так давно, й одна з перших компаній, яка запропонувала своїм клієнтам скористатися цією послугою – «ВІАС». В її межах ми пропонуємо:

  • формування пакету документів, необхідного для надання на кордоні: якщо ви транспортуєте небезпечні речовини, які можуть вибухнути у будь-який момент чи специфічне промислове обладнання, то вам необхідно мати дозвіл на їхнє транспортування;
  • інформаційна підтримка на всіх етапах співробітництва: наші менеджери дадуть відповідь на все запитання, пов’язані з правилами проходження митниці на кордоні з європейськими державами;
  • лояльна ціна: вартість послуги «Митне оформлення експорту» формується з врахуванням цілого комплексу факторів – від типу вантажу до його габаритів;
  • розумну логістику: митне оформлення товарів передбачає, що наші менеджери розробляють маршрут пересування вантажу та ретельно вивчають правила проходження митниці на кордоні із Польщею, Угорщиною, Росією та іншими країнами Європи, куди ви надсилаєте товари. Ми подбаємо про те, щоб транспортування вантажу з митним оформленням від «ВІАС» пройшло максимально швидко;
  • економію часу: уявіть собі, скільки часу ви витратите, якщо ви звернетесь до спеціалістів із сторонніх сервісів. Їм потрібен час, щоб ретельно оглянути вантаж, вивчити його специфіку, скласти маршрут транспортування товарів та правил проходження митниці. Скориставшись послугою «Митний брокер» від «ВІАС» ви зекономите час, гроші сили та нервові клітини, оскільки вся робота буде зроблена вчасно та на найвищому рівні.

Як оформити послуги митного брокера у «ВІАС»?

Якщо ви плануєте скористатися послугою «Митне оформлення вантажів» в нашій компанії, вам потрібно заповнити коротку форму, вказавши:

  • прізвище та ім’я;
  • контактні дані;
  • маршрут транспортування товару (повний список митниць, які передбачається пройти);
  • тип вантажу.

Також ви за телефонами, вказаними на сайті, ви зможете отримати всю необхідну інформацію стосовно даної послуги та її основних нюансів.

Якщо у вас немає зайвого часу на телефоні розмови, приходьте до нашого офісу, розташованому в Харкові. Під час приємної бесіди ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію про митне оформлення, яке надає кваліфікована команда VIAS.

Скористайтеся послугами митного брокера в нашій компанії та отримайте можливість розширити спектр бізнес-завдань в короткий проміжок часу!

Консультація з будь-якого питання :
+38 (057) 715-27-99
+38 (057) 715-28-99
Також ви можете заповнити форму для розрахунку вартості доставки :
Розрахунок вартості доставки