Вантажоперевезення по Україні — ціни на Автоперевезення по Україні: Перевезти вантаж по Україні | VIAS — перевезення вантажів

Наземні перевезення по Укранi

Автоперевезення вантажів по Україні

Ви впевнені, що автоперевезення по Україні потребує чимало коштів? Тоді вам варто скористатися послугами компанії VIAS: у нас є вигідні пропозиції для кожного клієнта!

Автоперевезення по Україні з VIAS: головні переваги

 1. Лояльні ціни. В нашій компанії остаточна вартість послуги «Автоперевезення по Україні» розраховується після аналізу таких чинників, як:

  • обсяг та вага вантажу;
  • кількість кілометрів, яку потрібно подолати у межах маршруту;
  • тип вантажу (комбінований чи окремий).

  Проаналізувавши ці фактори, ми оголосимо ціну на автомобільні перевезення по Україні.

 2. Розумна логістика. Наша команда пропонує перевезти вантаж Україною найбільш оптимальним маршрутом, щоб зекономити час та гроші, а також запропонувати ефективне бізнес-рішення. В ситуаціях, коли необхідно розмістити речі на складі перед тим, як їх відправити, ми запропонуємо окреме місце на обладнаному складі, де весь час підтримується оптимальний рівень температури й вологи. Винятки складають тільки продукти харчування, оскільки зберігати їх навіть декілька годин до відправлення не варто.
 3. Короткий термін доставки. Ми цінуємо час кожного клієнта, тому пропонуємо перевезти речі у будь-який куточок країни протягом 1-3 днів. Для цього ми розрахуємо оптимальний маршрут пересування вантажів, а також підбираємо відповідний тип вантажу – комбінований чи окремий з врахуванням його особливостей. Наприклад, негабаритні вантажі: меблі, одяг, взуття, домашні речі краще за все перевозити у складі комбінованих вантажів. Так ви зекономите час та гроші. А ось об’ємне обладнання (побутову чи оргтехніку) краще за все транспортувати в окремій фурі. Так ви будете впевнені, що вантаж привезуть вчасно у найкращому стані.
 4. Відмінний вибір автотранспорту. В компанії VIAS ви можете обрати не лиши тип вантажного авто, але й спеціального відсіку (фури) для транспортування речей. Всього існує чотири типи:

  • тент (використовується для автоперевезень вантажів по Україні, які витримують будь-які температурні коливання);
  • рефрижератор (спеціальна холодильна камера, призначена для транспортування продуктів харчування, які швидко втрачають первинні якості: м’яса, молочну продукцію, морозива);
  • ізотерм (фура, в якій температура повітря підтримується на певній відмітці протягом тривалого терміну);
  • платформа (спеціальний відсік для негабаритного вантажу – будівничої чи промислової техніки).

Ми оберемо відповідний вид відсіку, щоб транспортування вантажу пройшло швидко, якісно та без будь-яких неприємних інцидентів.

Як зробити замовлення в компанії VIAS?

Якщо вас цікавить лояльні ціни автоперевізника Україною , ви цінуєте надійність та грамотну логістику, оформіть замовлення в компанії «ВІАС». Здійснити цю операцію можна всього за два кліки, замовивши «Зворотній дзвінок». Також обговорити деталі послуги «Автоперевезення Україною» можна за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наші менеджери нададуть всю інформацію про вартість, тривалість та інші деталі цієї послуги.

Замовляйте автомобільні перевезення вантажів всіма регіонами країни у нас!

Консультація з будь-якого питання :
+38 (057) 715-27-99
+38 (057) 715-28-99
Також ви можете заповнити форму для розрахунку вартості доставки :
Розрахунок вартості доставки