Вантажоперевезення Україна - Росія - Україна - вантажні перевезення вартість

Надземні перевезення

Перевезення вантажів «Україна-Росія»

    Для тих, хто планує переїхати до сусідньої країни, відкрити там новий офіс чи відправити цінний вантаж до родичів, друзів чи знайомих, команда VIAS розробила послугу «Перевезення вантажів Україна-Росія», ціни на яку вас приємно здивують. В її рамках ми транспортуємо як особисті речі, так й офісне обладнання у встановлений термін.

Перевезення вантажів із України до Росії разом з VIAS: головні переваги

    Розумний підхід до формування цін. У нас немає фіксованого прасу для транспортування промислового обладнання, особистих речей чи побутової техніки. Кожне замовлення наші менеджери аналізують, прораховуючи ключові деталі, й тільки після цього оголошують вартість перевезення вантажів «Україна-Росія». Під ключовими деталями ми маємо на увазі:

  • кілометраж;
  • тип вантажу (техніка, одяг, взуття, меблі);
  • вид транспортування (авто, корабель, літак чи декількома видами транспорту -мультимодальне);
  • вид перевезення Україна-Росія (окремий чи збірний);
  • термін доставки.

    Дізнатися точну ціну послуги ви можете після того, як ви складете заяву на сайті чи за телефоном. Також ви можете скористатися опцією «Розрахунок вартості доставки» на нашому сайті, якщо вам терміново потрібна дана інформація.

    Надійність. Ми знаємо, що всі клієнти переживають із-за швидкості перевезення вантажу та за його стан, тому наша команда пропонує скористатися спеціальним сервісом, де можна онлайн відслідкувати за транспортуванням вантажу за пару кліків.

    Гідна технічна підтримка. Якщо вас цікавить перевезення вантажів із України до Росію, але ви поки що не знаєте, як її правильно організувати, довірте всі клопоти менеджерам нашої логістичної компанії. Вони нададуть інформацію про всі види транспортування, підрахують вартість та підберуть найбільш оптимальний варіант для вас.

    Додаткові послуги. Окрім транспортування вантажів та розрахунку вартості послуги онлайн ми надаємо допомогу у завантаженні та розвантаженні персональних речей, меблів, техніки, промислового обладнання. Цю процедуру ми довіряємо команді вантажників. Вони розмістять всі товари у фурі та розвантажать її, коли автівка прибуде до пункту призначення. 

    Якщо до відправлення вантажу залишається декілька днів, а у вас немає, де зберігати вантаж, скористайтеся відповідною послугою в нашій компанії. Ми розташуємо вантаж на складі з оптимальним температурним режимом та рівнем вологи на зазначений термін.

Як оформити замовлення в нашій компанії?

    Щоб скористатися послугами нашої компанії, вам потрібно скласти заяву за телефоном чи на нашому сайті онлайн, вказавши:

  • ім’я та прізвище;
  • номер телефону;
  • e-mail.

    Ця інформація потрібна менеджерам нашої компанії, щоб зателефонувати вам та обговорити всі умови замовлення.

    Далі – заява поступає в обробку, і ви отримуєте основну інформацію щодо транспортування вантажу: вартість послуги, її тривалість, тип та вид перевезення. Затверджуйте замовлення, та відправляйте вантаж з кращим перевізником країни!

Консультація з будь-якого питання :
+38 (057) 715-27-99
+38 (057) 715-28-99
Також ви можете заповнити форму для розрахунку вартості доставки :
Розрахунок вартості доставки