Вантажоперевезення Україна - Польща - Україна - вантажні перевезення вартість

Надземні перевезення

Перевезення «Україна-Польща»

    Для представників крупного, середнього, малого бізнесу, частих осіб, компанія VIAS пропонує перевезення «Україна-Польща» за вигідними цінами. Оформіть заяву на сайті чи за телефоном, й наша команді потурбується про те, щоб вантаж будь-якого формату прибув із України до Польщі у визначений термін. 

Правила оформлення послуги «перевезення «Україна-Польща»

    Розпочати співпрацю з нашою компанією – просто. Для цього необхідно:

  1. Залишити заяву на нашому сайті чи за телефоном.
  2. Заповнити коротку онлайн-форму з полями: ім’я та прізвище, номер телефону, e-mail.
  3. Обговорити головні деталі перевезення «Україна-Польща» (від типу вантажу до виду транспортування – стандартна чи мультимодальна).

    З цього моменту замовлення поступає в роботу, й наші менеджери аналізують:

  • логістику: щоб зекономити час у дорозі та витрати на транспортуванні вантажу, потрібно підібрати оптимальний маршрут слідуванні із пункту «А» до пункту «Б» буз зупинок на шляху. Для цього команда «ВІАС» оцінює стан дорожнього полотна за вибраним маршрутом та кількість пунктів, де перевірятимуть документи у водія;
  • термін доставки вантажу: якщо вам потрібно доставити бандероль чи техніку «на вчора», ми підберемо оптимальний вид міжнародного перевезення вантажів – на автомобілі, кораблі, літаку чи запропонуємо комбінований варіант – мультимодальне перевезення, яке передбачає використання декількох видів транспорту;
  • вид вантажу: наша компанія займається перевезення вантажів будь-якого формату – від меблів до промислового обладнання. Якщо вас цікавить доставка вантажів «Україна-Польща» малогабаритних – домашніх меблі, особистих речей (одягу, взуття, аксесуарів), побутових пристроїв, то ми включимо цей вантаж у склад збірного перевезення. Таким чином, ви зекономите час та гроші. У разі транспортування офісної техніки, обладнання, промислових приборів ми запропонуємо окрему фуру.

    Після ретельної обробки всіх даних ми запропонуємо оптимальний варіант міжнародного автомобільного перевезення вантажів із України у будь-який регіон Польщі за вигідною ціною.

Три причини довірити міжнародне перевезення вантажів команді VIAS 

    Контроль за переміщенням вантажу. За допомогою спеціальних трекерів ви зможете відслідкувати, як проходить міжнародне автоперевезення за обраним маршрутом, та не переживати через те, що вантаж десь загубиться.

    Лояльні ціни. Вартість послуги в компанії «ВІАС» залежить від цілого комплексу факторів: типу вантажу, його габаритів, тривалості маршруту, виду транспорту (авто, корабель, літак). Вам назвуть чесну та справедливу ціну за перевезення вантажів «Україна-Польща». 

    Надійність. Наша логістична компанія на ринку більш, ніж 10 років, і за цей час ми отримали схвальні відгуки від всіх клієнтів за якість послуг.

    Обирайте VIAS та будьте впевнені, що транспортування вантажу із України до Польщі пройде «на відмінно»!

Консультація з будь-якого питання :
+38 (057) 715-27-99
+38 (057) 715-28-99
Також ви можете заповнити форму для розрахунку вартості доставки :
Розрахунок вартості доставки