Вантажоперевезення Україна - Німеччина - Україна - вантажні перевезення вартість

Надземні перевезення

Вантажні перевезення Україна-Німеччина

    Якщо вам потрібно, щоб вантаж із українського міста прибув до німецького мегаполісу вчасно, вам потрібно оформити замовлення на нашому сайті чи зателефонувати менеджеру VIAS. Наша команда займається організацією вантажних перевезень Україна-Німеччина більш, ніж 10 років. Ми пропонуємо лояльні ціни, грамотну логістику та можливість відслідкувати пересування вантажу за обраним маршрутом.

Перевезення вантажів із України до Німеччини разом з VIAS: головні переваги

    Транспортування вантажів різного формату. Ми знаємо, що в інших компаніях клієнтам пропонують підготувати вантаж, відповідний до цілого комплексу правил та вимог до ваги, габаритів та змісту. 

    У нас подібних обмежень немає: якщо вас цікавить доставка вантажів «Україна-Німеччина», причому невеликої бандеролі чи меблів, ми включимо ваше замовлення у склад збірного вантажу. Тим, хто збирається транспортувати промислове чи офісне обладнання, ми запропонуємо окрему фуру, її завантаження та розвантаження на місці призначення.

    Лояльну цінову політику. Фінальну ціну перевезення «Німеччина-Україна» ми повідомляємо після того, як розрахуємо всі критерії замовлення:

 • вагу вантажу;
 • габарити;
 • кілометраж;
 • маршрут перевезення;
 • тип транспортування (мультимодальна чи стандартна – на одному виді транспорту);
 • вид вантажу (габаритний чи негабаритний).

    Подібний аналіз потрібен нашим менеджерам, щоб розрахувати найбільш оптимальну вартість послуг.

    Контроль за пересування вантажу. Головний привід для переживання для багатьох клієнтів, які замовляють міжнародні перевезення вантажів в тому, що їхній вантаж десь загубиться та його неможливо буде повернути. Ми усунули всі причини для нервування: пересування автотранспорту (літаку чи морського транспорту) ви можете відслідкувати за допомогою спеціальних трекерів онлайн, та проконтролювати у який час та у якому місці ви грузили вантаж.

    Грамотна логістика. Наші менеджери розраховують оптимальний маршрут пересування вантажу – без зайвих кілометрів та зупинок. Обрав нас, ви з легкістю вирішите бізнес-завдання будь-якої складності та отримаєте своєчасну доставку вантажів з України у Європу. 

    Додаткові послуги. Якщо ви бажаєте, щоб вантаж перевезли, акуратно завантажили у фуру та потім розвантажили, оформіть додаткову послугу на нашому сайті за пару кліків. 

Як оформити замовлення у VIAS?

    Щоб замовити міжнародні автомобільні перевезення в Україну або в Німеччину, вам потрібно оформити замовлення за телефоном чи на нашому сайті, вказавши:

 • ім’я та прізвище;
 • номер телефону;
 • e-mail;
 • тип вантажу (офісна техніка, побутові пристрої, промислове обладнання тощо);
 • термін доставки.

    Отримавши всю необхідну інформацію, наші менеджери зателефонують вам, щоб обсудити деталі замовлення.

    Довірте міжнародні автоперевезення професіоналам!

Консультація з будь-якого питання :
+38 (057) 715-27-99
+38 (057) 715-28-99
Також ви можете заповнити форму для розрахунку вартості доставки :
Розрахунок вартості доставки