• (Russian) Слайдер1

  ВАШ ВАНТАЖ МИ ПРИЙМЕМО,

  ЗБЕРЕЖЕМО ТА ДОСТАВИМО!

 • (Russian) Слайдер 2

  ДОСТАВКА ВАНТАЖУ БУДЬ-КУДИ

  Будемо раді співпрацювати з Вами

Про нас!

Компанія VIAS з 2004 року успішно займається організацією міжнародного перевезення вантажів. З кожним роком ми набували неоціненний досвід і надійних партнерів! Запорукою нашого успіху є незмінні принципи: відкриті і чесні відносини в бізнесі!
Наші диспетчери-логісти завжди готові прийти Вам на допомогу і проконсультувати по Вашому вантажоперевезенню, врахувати всі побажання, підібрати потрібний транспорт. Ввічливе та уважне ставлення з нашого боку забезпечать комфортну атмосферу під час наших з Вами ділових відносин!
На сьогоднішній день ми можемо сміливо сказати, що у нас згуртований колектив, робота кожного співробітника-це елемент механізму. Всі разом ми змушуємо наш механізм рухатися в потрібному напрямку!

Вантажні перевезення

Якщо вам потрібно доставити вантаж Україною, країнами СНД чи до віддаленого куточку Європи, наша команда – до ваших послуг. Ми знаємо, як спланувати маршрут, щоб вантажні перевезення зайняли мінімум часу, а доставка товарів будь-якого формату пройшла в оптимальних умовах.

Перевезення вантажів по Україні й світу разом з VIAS: характеристика, ціни, переваги

Обрати компанію, якій ви можете довірити транспортування промислового обладнання, улюблених меблів чи техніки – важлива та відповідальна справа, оскільки ви повинні бути впевненні в тому, що міжнародні перевезення будуть проведені за всіма правилами.

Якщо оберете нас, ви зекономите час, сили, гроші, та отримаєте:

 • високий рівень сервісу: вантажні перевезення по Україні й світу планують кваліфіковані менеджери, які враховують тип вантажу, його габарити, температурний режим, необхідний для його транспортування, кілометраж. Вони розробляють оптимальний маршрут слідування. Далі – естафета переходить до досвідчених вантажників та водіїв, які доставляють обладнання у будь-який куточок планети;
 • гідний вибір транспорту: ми здійснюємо міжнародні перевезення вантажів на автомобілі, кораблі, літаку та пропонуємо комбіновані варіанти, тобто мультимодальне транспортування товарів, яке передбачує пересування вантажів різноманітними видами транспорту у певному порядку;
 • різноманітний спектр послуг: команда VIAS дбає, щоб вантажоперевезення Україною, Росією, Європою проходила комфортно. Нам можна довірити: завантаження товарів, обладнання, габаритних та негабаритних вантажів, їх подальше розвантаження, послуги митного брокеру й підготовку пакету документів, необхідного для проходження кордону, зберігання вантажів різного формату у спеціальних сховищах до дня відправлення. У сховищах створені оптимальні температурні умови та помірний рівень вологи;
 • досвід більше 10 років: команда VIAS займається грузовими перевезеннями Україною протягом солідного періоду часу. За цей час ми розробили власну стратегію, завдяки який ви зекономите час та отримаєте грамотну інформаційну підтримку на всіх етапах спільної роботи – наші менеджери дадуть відповідь на будь-яке питання, яке цікавить вас у даний момент;
 • надання повного контролю за пересування вантажу: ми пропонуємо проконтролювати вантажні перевезення із пункту «А» в пункт «Б» за допомогою інноваційної технології – GPS-трекеру. Всього за два кліки ви зможете дізнатися, де знаходиться транспортний засіб, де перебуває вантаж у даний проміжок часу, а також про будь-які форс-мажорні ситуації, які теоретично можуть статися під-час міжнародного перевезення;
 • лояльна ціна: транспортні перевезення та їхня вартість оцінюється з врахування двох важливих факторів виду транспортного засобу та тривалості шляху.

Як розпочати співпрацю з командою VIAS?

Щоб отримати підтримку нашої команди для організації міжнародного перевезення та скористатися іншими послугами (відправка бандеролі, обладнання, харчових товарів в інші країни світу), вам достатньо зателефонувати нам. Далі вам потрібно обговорити з нашими менеджерами:

 • тип міжнародного вантажного перевезення (автомобільна, морська, авіа, мультимодальна);
 • вартість послуги;
 • умови для транспортування вантажу та інші нюанси, від яких залежить швидкість та якість роботи нашої команди.

Також ви можете заповнити коротку анкету на нашому сайті, й менеджери VIAS зателефонують вам, як тільки отримають цю форму.

Довірте транспортування цінних вантажів кращому перевізнику країни!

Консультація фахівця Замовте розрахунок вартості доставки вантажу